Hakkımızda

BİRLİK MOTORLU ARAÇLAR LTD.ŞTİ.                                                                       MAİS

Birlik Otomotiv Renault yetkili servisi, gelişmiş teknolojik donanımı, sertifikalı uzman kadrosu, orijinal yedek parça ve kaliteli hizmet anlayışıyla, tüm Renault ve Dacia modelleri için verdiği garantili satış sonrası servis hizmetlerinde, müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede kalmasını sağlamak için çalışmaktadır.
1500 m²  kapalı  alana sahip servisimizde mekanik, karoseri ve yedek parça satış hizmetleri en gelişmiş teknolojik cihaz ve sistemler kullanılarak garantili olarak verilmektedir.
Birlik Otomotiv Renault yetkili servisinin her biri konusunun uzmanı güler yüzlü personeli,aldıkları sürekli eğitimler ve kullandıkları gelişmiş teknoloji sayesinde en hızlı ve güvenilir servis hizmetini sunmaktadır.
Servisimize girdiğiniz andan itibaren bir servis danışmanı sizinle birlikte aracınızı inceleyerek,aracınız hakkında detaylı bilgi verir.
Servisimizde onarıma alınan araçlarla ilgili, yapılması gereken  bakım ve onarım işlemleri hakkında müşterilerimiz mutlaka bilgilendirilir ve onayları alındıktan sonra onarım gerçekleştirilir.
Birlik Otomotiv Renault yetkili servisi, her türlü alışveriş ve sosyal aktivite ihtiyacına cevap verebilen Metro, Bauhaus ve Axis  Alışveriş merkezlerinin tam ortasındadır.
Birlik Otomotiv Renault yetkili servisi müşterilerini randevulu veya randevusuz kabul etmekle birlikte, gelmeden önce randevu alınması bekleme süresini en aza indirecektir.
Sizin ve beraber yolculuk ettiğiniz sevdiklerinizin güvenliği ve konforu için çok önemli olan aracınızın bakım ve onarımlarını, en hızlı güvenilir ve garantili şekilde yapmak üzere sizi servisimize bekliyoruz.

KALİTE POLİTİKAMIZ
 
Otomotiv sektöründe kalite konusunda lider olmak,müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilmek için tüm çalışmalarımızla hiçbir koşulda kaliteden ödün vermemek,kalite yönetim sistemini sürekli denetlemek ve iyileştirmek.Tedarikçilerimizle bir amaç ilkesinde bütünleşmek.


SERVİS VE BAKIM İSTASYONUMUZDA VERİLEN HİZMETLER;  

·         Bakım ve onarımı yapılacak araçlarınız ön görülen yerden alınıp, bakım ve onarımı yapıldıktan sonra ön görülen yere teslim edilir.
 
·         Anlaşma halinde şirketiniz araçlarına öncelik verilip bakım ve onarımları yapılır.
 
·         Araçlarınız bakım ve onarımdan sonra yıkanmış ve temiz olarak teslim edilir.
 
·         Servisimiz yolda oluşacak arıza durumunda, o an mağdur olan araç kullanıcısına Renault yardım ekibiyle ulaşır ve aracı teslim alır,  anlaşma halinde bu hizmet 24 saat verilmektedir. 
 
·         Servisimiz şikâyetleriniz doğrultusunda onarımı yapılacak aracın, değişecek yedek parçaları hakkında şirketiniz yetkilisine bilgi verir.  
 
·         Bakım ve onarımlarınızda kullanılan yedek parça ve işçiliğin 2 yıl garantisi vardır. 
 
·         Araçlarınızın bakım ve onarımları için yapılacak ulaşım işlemleri esnasında olabilecek tüm kazalara karşı aracınız servisimiz tarafından sigorta kapsamı altındadır.   
 
·         Servisimiz bakım ve onarım hizmetlerinin kalite olması yanında kısa sürede tamamlanması için gereken gayreti gösterecektir.
 
·         48 saati geçen hasar onarımların da(tüm evrakları tam ve uygun olduğu takdirde) yedek araç temin edilmektedir.
 
·         Şirketinizin araçlarına yapılan bakım ve onarımlarda Renault Mais A.Ş tarafından gönderilen orijinal ekipmanlar kullanılacaktır.
 
·         Şirketinizin araçlarının bakım ve onarımları Renault Mais A.Ş tarafından eğitimleri sürekli güncellenen elektromekanik kadromuz tarafından yapılacaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin istek ve beklentilerini tam ve doğru olarak anlamak, bu istek ve beklentileri güvenilir bir şekilde tam ve zamanında karşılamak,çalışanlarımızın katılımıyla Kalite Yönetim Sistemimizi sürekli geliştirmek ve müşteri memnuniyetini sürekli arttırmak,Müşterilerimize hızlı, özenli ve güler yüzlü hizmet sunarak tercih edilir olmak,Çalışmalarımızı gerçekleştirirken insana ve doğaya saygılı olmak,Sürekli gelişimi sağlamak için ihtiyaç duyulan her alanda eğitim faaliyetlerini gerçekleştirmek